Жіноча сумочка — улюблений аксесуар прекрасної статі. Так що кожна модниця має цілу колекцію сумок на всі випадки життя і до всіх можливих образів. Сумки грають якщо не вирішальну, то, принаймні, дуже важливу роль у формуванні образу. Неправильно підібраний аксесуар може повністю знецінити всі старання. Щоб такого не відбувалося, дуже важливо вибирати для себе не просто модну сумку, а ту, яка поєднується з більшою частиною вашого гардеробу.

Модні сумки сезону весна-літо 2021 року багато в чому схожі на своїх попередниць, але є серед них і “новачки”. Що ж, давайте подивимося, яка модель повинна бути у кожної модниці.

На ланцюжку

Сумки на ланцюжку однозначно стали головним трендом цього року. Хоч і раніше ланцюжки були атрибутом суто вечірніх клатчів, то зараз цю фурнітуру можна легко зустріти на сумках об’ємних розмірів, які підійдуть для повсякденних ділових виходів, інформує Ukr.Media.

 

Маленькі сумки з ручкою

Ці “сумки-крихти” стануть відмінним доповненням до образу для вечірки, прогулянки, походу в кіно, або ж виходу в магазин. Завдяки своїй компактності ці моделі заслужили особливу шану у модниць стрітстайлу.

Сумки-хобо

Сумки-хобо цілком можуть потіснити аксесуари на ланцюжку і зайняти перше місце в списку мастхевів вже найближчим часом. Рекомендуємо звернути увагу на сумки, що нагадують за формою місяць.