Цифри і факти: 70 тисяч… українців, доларів, гривень

Збір коштів на потреби армії України
08.02.2017

Цифри і факти: 70 тисяч… українців, доларів, гривень

фото ілюстративне

В інформаційному просторі України останнім часом часто з’являється сума 70 тисяч. Ми зібрали до купи останні новини, які пов’язує це число. Отже, добірка фактів про 70 тисяч.

За кордоном вчиться 70 тисяч українців

У 2015/16 навчальних роках за кордоном навчалось щонайменше 70 тисяч українських громадян. Про це йдеться у звіті аналітичного центру CEDOS, фахівці якого протягом декількох років збирають та аналізують дані про кількість українських громадян, які навчаються у закордонних університетах.

Найбільш популярними серед української молоді залишаються Польща, Німеччина, Росія, Канада, Італія, Чехія, США, Іспанія, Австрія, Франція та Угорщина. Про це повідомляє видання osvita.ua.

Читайте також: Куди піти на вихідних: рівнян запрошують на японську вечірку

фото – www.etu.edu.tr

Близько 70 тисяч українців вступили на контрактну службу в ЗСУ в 2016 році

Минулого року контракт на проходження служби в ЗСУ уклали майже 70 тисяч українців, – повідомляє начальник Управління комунікацій та друку Міноборони України полковник Оксана Гаврилюк.

«Військова служба за контрактом у Збройних Силах залишається однією з найбільш конкурентоспроможних професій на ринку праці. Минулого року контракт з українським військом уклали 69 тисяч осіб, із яких 7,5 тисячі офіцерів», – сказала вона на брифінгу.

Гаврилюк додала, що відомство в 2017 році продовжить роботу, «щоб приплив громадян на військову службу за контрактом не зменшувався». Про це повідомляє видання asn.in.ua.

Читайте також: Рівне у сніговому полоні: ні пройти, ні проїхати (ФОТО)

Троє українців вчитимуться у Стенфорді зі стипендією у 70 тисяч доларів

Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету започаткував Українську стипендіальну програму Ukrainian Emerging Leaders Program.

Вона триватиме протягом року та передбачена для трьох професіоналів з України, які працюють у політиці, є експертами з права, лідерами громадянського суспільства або підприємцями. Кожному з учасників платитимуть стипендію в 70 тисяч доларів.

Програма дозволить учасникам стати слухачами курсів університету та працювати над конкретними проектами. Вони матимуть нагоду познайомитися та працювати з іншими інституціями по всьому кампусу, а також зі спільнотою Кремнієвої долини. Про це повідомляє видання akcent.org.ua.

Читайте також: Скільки коштуватимуть квитки на Євробачення в Україні?

70 тисяч українців користуються за рік послугами безоплатних адвокатів

За останні два роки Міністерство юстиції побудувало ефективну систему безкоштовної правової допомоги українцям. Вона виконує свої основні функції – просвітництво, захист прав громадян і забезпечення справедливості. Також покращили законодавство у сфері доступу до цієї допомоги, – каже Павло Петренко.

– Система безоплатної допомоги в Україні відбулася. І вона – одна з найкращих у Європі. Повністю відповідає стандартам, що записані в Європейській конвенції з прав людини. Наші адвокати добилися понад півтори тисячі виправдувальних вироків для громадян. Усе це – долі людей. За інших обставин вони могли потрапити в тюрму, будучи невинними, – наголосив міністр.

Нині в Україні діють понад 500 центрів безкоштовної правової допомоги. За рік послугами безоплатних адвокатів користуються майже 70 тисяч громадян. Про це повідомляє видання gazeta.ua. 

Читайте також: Рівнянин просить міську владу ввести в медзакладах мобільні телефони

Українці отримуватимуть 70 тисяч гривень за народження дитини?!

70 460 гривень – саме така сума закладена в проекті змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми щодо розміру допомоги при народженні дитини та порядку її виплати з метою підвищення народжуваності в Україні» як виплата за народження першої дитини. Змінена сума виплат передбачається і за народження другої та третьої дитини.

Тим самим нові соціальні виплати при народженні дитини пропонують встановити у таких розмірах:

  • на першу дитину – 70 460 грн;
  • на другу дитину – 94 850 грн;
  • на третю та кожну наступну дитину – 162 600 грн.

На сайті Верховної ради цей проект закону вже зареєстровано. За офіційними даними він нині опрацьовується у комітетах Верховної ради України. Тим самим, якщо проект закону буде прийнято, то українці зможуть отримувати значно більше коштів за народження дитини, ніж було до цього. Про це повідомляє видання dity.ogo.ua.

фото – pustunchik.ua

Читайте також: У рівненському супермаркеті «акційна» ціна вища за неакційну (ФОТОФАКТ)

, , , , переглядів: 1 062

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *