Цілющі властивості бурштину

Збір коштів на потреби армії України
01.03.2016

Цілющі властивості бурштину

           Про лікувальні можливості бурштину люди знають давно і у всіх куточках світу. У Прусії придворний лікар герцога Альбрехта навіть написав цілу роботу, яка присвячена лікарському застосуванню бурштину, де навів близько 50-ти рецептів його використання.

Утворений з хвойних смол, що пролежали у землі мільйони років, цей камінь володіє бурштиновою кислотою . Організм людини для своїх потреб також виробляє  ту ж саму кислоту, яку синтезує з фруктів та овочів, але внаслідок стресів, порушень організму та неправильного харчування   кількість такої кислоти є недостатньою. І тут на допомогу приходить «сонячний камінь» .

Одне з найпоширеніших застосувань бурштину – лікування хвороб щитовидної залози.

Також він відомий як біостимулятор – виводить з організму шкідливі речовини, покращує кровообіг у артеріях та позитивно впливає на енергетичне поле людини.

Ефективний бурштин і при проблемах шлунково-кишкового тракту, особливо при виразках та хворобах двадцятипалої кишки . Для цього ще з давніх часів використовували бурштинову настоянку, яка отримувалась шляхом настоювання горілці на подрібненому бурштиновому порошку.

Окрім всього іншого, бурштин здатен загоювати рани та знімати запалення, тому ним можна лікувати різні поранення, проблемну шкіру, астму, хвороби ясен і т.д.

, , , , переглядів: 1 034

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *