У Канаді зняли фільм про Голодомор в Україні

Збір коштів на потреби армії України
19.10.2015

У Канаді зняли фільм про Голодомор в Україні


Канадський режисер українського походження зняв стрічку, яка вийде на екрани вже на почату наступного року. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Styler.

На початку наступного року в Канаді вийде перший повнометражний художній фільм про сталінські репресії в Україні та Голодомор 1932-1933 років. Режисер фільму Джордж Менделюк вважає, що зараз як ніколи важливо розповісти цю історію Заходу, щоб вона не повторилася.

“Гіркий урожай”, або “Урожай диявола” (The Devil`s Harvest / Bitter Harvest) , – це історія про любов, надію та спроби вижити в страшний для України час.

Головний герой – Юрій (Макс Айронс), нащадок українських козаків. Щосили він намагається заслужити схвалення свого діда Івана (Теренс Стемп), отця Ярослава (Баррі Пеппер) і завоювати любов прекрасної Наталки (Саманта Баркс). Але його життя, як і життя багатьох його односельчан, круто змінюється після вторгнення Червоної армії. Сім`ю Юрія і багатьох його співвітчизників починають переслідувати, сталінський терор накриває Східну Європу

Сценарист Річард Бачинський Гувер, який походить із старовинного козацького роду, задумав написати цю історію більше 10 років тому. Весь цей час він працював над сценарієм в Україні, де вивчив безліч історичних документів і свідчень.

Режисеру Джорджу Менделюку тема Голодомору також близька, адже все це пережили його батьки, які втекли з радянської України в роки Другої світової війни. За словами Джорджа, він зняв цей фільм, щоб показати Заходу, до чого може призвести агресивна політика Росії.

 

 

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ще більше цікавих фактів

У рівненському Еко-маркеті Ревізор знайшов нафталін [Відео]

Польська художниця створює вражаючі картини на опалому листі [Фото]

Рівняни побачать Любов у 3D? [Відео]

Італійські кухарі спекли найбільший у світі торт [Фото]

Фермер знайшов на своїй земельній ділянці мамонта [Відео]

, , , , , переглядів: 1 183

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *