У Києві відкриють парк із кукурудзяним лабіринтом

Збір коштів на потреби армії України
30.05.2016

У Києві відкриють парк із кукурудзяним лабіринтом

15 липня в столиці відкриють унікальний навчально-розважальний агропарк «Кукулабія».

Площа такого парку 100 000 метрів квадратних. Його головна особливість – лабіринт протяжністю понад 2 кілометри, вирізаний у кукурудзяному полі. Лабіринт нагадує візерунок на народну тематику. У лабіринті можна проходити квест , де потрібно відповідати на запитання і вирішувати різні задачі аби знайти кодове слово. Також на території агропарку планують створити міні-зоопаарк з домашніми  тваринами. Парк також має стати місцем для побудови команди, проведення майстер-класів. У рамках програми соціальної відповідальності організатори обіцяють привозити до парку на безкоштовний відпочинок дітей із сімей переселенців із зони АТО.

Фото: http://hmarochos.kiev.ua

 

На відео ви можете бачити процес створення лабіринту:

  

Між іншим, це вже другий кукурудзяний лабіринт створений у Києві. Минулого року там діяв лабіринт під назвою Labirudza. У кукурудзяному полі, площею понад 6000 квардатних метрів, проклали стежки, вистелені сіном. Спочатку планували, що кукурудза вирости висотою понад три з половиною метри, але на заваді стала погана погода, а тому вона була заввишки півтора метри і парк був для дітей та підлітків.

 

Фото: http://hmarochos.kiev.ua

Кукурудзяні лабіринти – це традиційна американська розвага, яка створюють майже у кожному штаті напередодні  збору урожаю. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Як позбавитися шкідливих звичок? Поради науковців

Геній нашого часу

Як рівнянин США підкоряв

, , , , переглядів: 942

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *