У мережі викрили «схему» покупки дуобуса для Рівного

Збір коштів на потреби армії України
12.12.2016

У мережі викрили «схему» покупки дуобуса для Рівного

У спільноті «За чесний тендер» у Фейсбуку активісти розповіли ймовірну схему покупки дуобуса. Хтозна, як воно було насправді?

Читайте також: Буденні рівненські багатоповерхівки у незвичайному ракурсі (ФОТО)

Ось такий допис з’явився на сторінці спільноти:

«Місто вирішує купити тролейбус. Подивились ціни на ринку, бачать що такий коштує приблизно 6,5 млн. грн. Стільки в бюджет і заклали. Але такий гібридний тролейбус рідкість, їх мало.
Продавців не так то й просто знайти. ЗА руку потрібно приводити. Але на тендер таки зголосилося двоє (менше закон не дозволяє).
Одна фірма, назвемо її Менший брат, запропонувала ціну в межах очікуваної – 6, 477 млн. грн. Друга, назвемо її Старший брат, запропонувала на мільйон більше – 7,5 млн. грн.
Тендерний комітет, звісно, повинен купити за 6,477. Але Менший брат чомусь відмовляється. А тендерний комітет вирішує, гроші у нас є, чого вже тут, давайте заплатимо на мільйон більше, і купимо у Старшого брата.
Як працює схема: Старший брат каже меншому, яка тобі різниця кому продавати, давай ми в тебе купимо за, наприклад 6,5-7 млн. А продамо місту за 7.5 млн.
А місто не відмовиться, – засумнівався Менший, – для них же це переплата чимала? З містом я домовлюсь, – каже Старший, досвідчений брат!

Читайте також:У рівненському нічному клубі з «морською» назвою отруїлися люди?

Фото зі спільноти «За чесний тендер» у Фейсбуку.

переглядів: 736

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *