фото ілюстративне
У неділю, 2 квітня, у Рівному відбудеться центральний матч 23-го туру І ліги, в якому «Верес» прийматиме чернігівську «Десну». Про це повідомляє інформаційна служба народного клубу.
Гра відбудеться на стадіоні «Авангард». Судитиме матч 40-річний Сергій Скрипак з Київської області. Допомагатимуть йому Юрій Зоренко з Києва та Володимир Дорошенко з Житомира. Четвертий арбітр – Павло Дубровець, теж з Житомиа. Спостерігач арбітражу – Роман Зань (Львів).
Читайте також: До Рівного з грандіозним концертом їде Океан Ельзи: скільки коштують квитки?
На цей матч, очевидно, прийде чимало рівнян, адже дві попередні цьогорічні гри «Верес» відіграв на стадіоні «Ізотоп» у Вараші. Нагадаємо, матчі відбулися 12 та 18 березня у місті атомників через те, що рівненський «Авангард» не підготували до футболу після зими.