У ніч на неділю Україна перейде на літній час

Збір коштів на потреби армії України
27.03.2021

Україна в ніч на неділю, 28 березня, перейде на літній час, оскільки нормативних документів про скасування цієї норми уряд не прийняв, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна» з посиланням на Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

«Україна, як і раніше, перейде на літній час», – сказали журналістам в прес-службі міністерства.

 Таким чином, о 03:00 28 березня необхідно буде перевести годинник на одну годину вперед.

Верховна Рада 19 березня не змогла прийняти закон про скасування сезонної зміни часу, який пропонує зафіксувати в Україні астрономічний (зимовий) час UTC +2 за міжнародною системою Coordinated Universal Time. При цьому у першому читанні законопроект таки набрав більшість голосів.

Після того, як документ відправили на доопрацювання, автори законопроекту говорили про те, що переведення годинників може відмінити уряд, скасувавши свою постанову, якою таке переведення регулюється. Однак уряд не розглядав цього питання.

Зауважимо, що наразі перехід на літній/зимовий час у світі здійснюють менше ста країн. Євросоюз також планує відмовитися від переведення годинників, однак цей процес відкладається кілька років, оскільки країни ще вирішують, за яким часом вони хочуть жити.

Перехід на літній час у 2020 році: коли переводити стрілки годинників  українцям | Новини

Як пережити?
Для більшості людей, які не скаржаться на здоров’я, такий перехід не нестиме будь-якої серйозної загрози.
Однак поберегтися все ж варто. Так, для легкої адаптації медики рекомендують повноцінно відпочивати, більше гуляти на свіжому повітрі, правильно харчуватися і остерігатися стресових ситуацій. Також намагайтеся в цей період не планувати особливо важливих справ і уникати сильних фізичних навантажень.
Буде відмінним рішенням, якщо за пару тижнів до 28 березня ви почнете лягати спати раніше, ніж зазвичай.
, переглядів: 741

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *