У рівненському драмтеатрі сезон закриють Марусею Чурай

Збір коштів на потреби армії України
19.07.2017

У рівненському драмтеатрі сезон закриють Марусею Чурай

У Рівненському облмуздрамтеатрі з 29 по 30 липня відбудеться прем’єра  вистави за історичним романом “Маруся Чурай”. Власне, цією виставою закриють сезон у театрі.

Наразі тривають репетиції.Тому спеціально для читачів журналу ЛАЙТ фото з репетиції вистави.

Над створенням вистави працює команда під пильним оком режисера Сергія Павлюка, а це режисер з пластики Юрій Бусс, художник постановник Ольга Гоноболіна, хормейстер Ружена Рубльова. Усі четверо спеціально запрошенні для цієї постановки у театрі.

Режисер Сергі Павлюк розповів, як отримав дозвіл на постановку від Ліни Костенко та як йому працюється з рівненськими акторами.

  • Я дуже довго не міг додзвонитись до Ліни Костенко, але мені це вдалося. Я пояснив свої наміри. Вона запитала – Ви талановитий? Я почав применшувати свої досягнення, відповівскромно. А вона каже – Талановитий чи на? Я кажу талановитий. Вона сказала ставте. Сюжет досить цікавий і відрізняється від попередніх постановок своєю безпосередністю та глибиною.

Доречі,це четверта робота режисера у рівненському театрі після «Дуже простої історії», «Сна літньої ночі», «Калігули» і «Гамбіта». Усі ці вистави, окрім останньої (з вагомих причин) живуть близько десятка років у нашому театрі. У виставі задіяні усі актори і артисти балету театру. У головних ролях: Ніна Ніколаєва – Маруся Чурай, Заслужений артист України Станіслав Лозовський – Гриць.

Ніна Ніколаєва розповіла як вживається в роль Марусі:

  • З дуже великою любов’ю тому, що творчість Ліни Костенко надзвичайна. зіграти таку роль це велике щастя я стараюсь втілити  те, що просить режисер, щоби зробити ці тексти правдивими. доступними кожному, наповненими думками, трагедією, переживаннями. У постановці є цікаве і водночас сміливе рішення. Головна героїння закрита на возі в свої темниці  і єдиний спосіб спілкування це монолог.

 

, , переглядів: 1 243

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *