У рівненському нічному клубі з «морською» назвою отруїлися люди?

Збір коштів на потреби армії України
12.12.2016

У рівненському нічному клубі з «морською» назвою отруїлися люди?

У спільноті «Підслухано Рівне» анонімний дописувач розповів історію про те, як отруївся чи то їжею чи то горілкою в одному із нічних клубів міста.

Читайте також: Неймовірна історія дівчинки з Рівненщини, яка чудом лишилась живою

– В ніч з 10 на 11 грудня я з товаришем пішли в один нічний клуб з «морською» назвою. Сіли в караоке, в лаунж-зоні. Замовили в загальній кількості 600 мл «Козацької ради», тарілку солених овочів, стейк, якусь там модно приготовлену печінку. І от, прийшовши додому, стало дуже погано, почалась рвота. Проблювавшись, ліг спати. Прокинувшись, побачив, що рвота була ще й увісні, прямо в ліжку. Товариш з трудом може згадати як дістався до помешкання. І весь день жахливе похмілля в обох. Ми далеко не школярі, нам по 22 роки, спортивної тілобудови, закуска була хорошою. Так от до чого веду, будьте люди обережні, бо торгують якоюсь отрутою, а не горілкою. Сьогодні я міг під час сну піти з життя рок-н-ролльною смертю, – написав рівнянин у спільноті.

Читайте також: Як дубенчани ялинку рятували (ФОТОФАКТ)

З розповіді зрозуміло, що відвідувачі нарікають на неякісну горілку. Однак, не відомо, чи саме алкоголь став причиною отруєння. Тож будьте обережні.

Галина Струс
Фото – tomat.rv.ua.

 

, , , переглядів: 695

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *