Саме таку назву носить романтична комедія, яку вчора, 24 листопада, презентували у Рівному.
До нашого міста з цікавою виставою завітав київський театр «Нова сцена». Подивитися на це «Шалене весілля» рівняни прийшли у Міський будинок культури «Текстильник». Зал був майже повний.
Читайте також: Чай чи кава: вчені розповіли, що корисніше
Рівненські глядачі сміялися, дивувалися та з радістю аплодували на найгарячіших моментах. Актори таки здивували. На початку вистави взагалі було незрозуміло, що відбувається. Але вже згодом стало все ясно.
Читайте також: Дивовижні пейзажі Рівненщини: прогулянка туристичними перлинами краю (ФОТО)
За сценарієм, головний герой – наречений прокидається в номері для молодят рівно на добу раніше, ніж було б слід, та ще й у ліжку з дівчиною свого друга. У шафера виявляється аж дві коханих дівчини, мати нареченої віддає весільну сукню іншій, а батько – розганяє персонал готелю. Здавалося б, попереду чекає вже не розкішне весілля, а справжнісінька катастрофа. Але не цього разу!
Читайте також: Андре Тан у Рівному розповів, що одягнути в Новорічну ніч (ФОТО)
Особливо варто відмітити роль покоївки, яку зіграла актриса Інна Приходько. Сама постать покоївки у виставі була ключовою. В кулуарах навіть чулося, що саме покоївка «витягнула» всю виставу. Але, загалом, всі актори зіграли чудово.
Здається, київські актори залишили приємні враження у рівненських глядачів.
Галина Струс