У рівненському виші обрали “Перлину” (+ ФОТО та ВІДЕО)

Збір коштів на потреби армії України
07.12.2017

У рівненському виші обрали “Перлину” (+ ФОТО та ВІДЕО)

Днями у рівненському МБК найгарніші, найрозумніші та найкреативніші студентки МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука змагались  за університетський титул “Перлина МЕГУ “.

Захід відбувся на високому рівні завдяки хорошій організації Каріни та Наталії Терновик, дружній атмосфері серед дівчат та злагодженій роботі ведучих: Павла Новосада, Дмитра Мельничука та Романа Берестка. Глядачі в залі дещо вразили пасивністю у підтримці конкурсанток. Коли хлопців у відсутності розуміння колосальної праці учасниць ще можна зрозуміти, то дівчат з їх заздрісними поглядами та гнівними коментарями важко.

Переможницею та новою “Перлиною МЕГУ 2017” журі обрало студентку 1 курсу факультету європейської освіти Яну Томчук. Дівчина рада перемозі та вже хизується конкурсними фото у соціальних мережах. До слова, інтерв’ю з нею зовсім скоро можна буде прочитати на сайті для яскравих людей ЛАЙТ.

До слова, університет багатий не лише красунями, а й креативними та розумними дівчатами і хлопцями. Студенти – третьокурсники факультету журналістики Анастасія Майданець, Дмитро Мельничук та Назар Забейда відзняли новий випуск програми ” Голос студента” в якій зі справжнім студентським гумором розповіли та показали захід.

, , , , переглядів: 3 047

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *