У рівненському «воднику» відкрили виставку польського фотографа (ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
09.02.2017

У рівненському «воднику» відкрили виставку польського фотографа (ФОТО)

8 лютого у холі Національного університету водного господарства та природокористування відкрили виставку світлин Гжегожа Куб’яка «Світлопогляд ІІ». На заході зібралися колеги-митці та освітня еліта міста.

Гжегож Куб’як – талановитий фотохудожник із Польщі. Нині він не тільки займається улюбленим мистецтвом, а й викладає в університеті польську мову та безкоштовні курси мови для всіх охочих.

Читайте також: У Рівному відкриють «Світлопогляд» польського фотографа

– Я знаю Гжегожа дуже давно. А тепер він приїхав до Рівного і викладає нашим студентам польську мову. А ще вносить у наш технічний університет часточку прекрасного, високого, мистецького. Що тут можна сказати, зазвичай всі їдуть у Польщу, а це той випадок, коли Польща приїхала до нас, – поділився ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський.

Читайте також: Рівняни мають нагоду безкоштовно вивчати польську мову

Пан ректор зауважив, що в планах Гжегожа відкриття фотогуртка для студентів «водника». Варто сказати, що на відкриття виставки зібралося чимало цінителів прекрасного, у холі не було де яблуку впасти. Що говорить про талант та визнання Гжегожа Куб’яка у серед рівнян.

Галина Струс

, , , , переглядів: 632

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *