У Рівному дадуть концерт Dovhan & Zubko Piano duo

Збір коштів на потреби армії України
30.11.2021

Dovhan & Zubko Piano duo – Наталя Зубко (ф-но, м.Львів), Петро Довгань (ф-но, м.Львів),

Академічний камерний оркестр філармонії, диригент Юрій Скрипник.

У програмі:
Л. Кожелюх.
Концерт для фортепіано в 4 руки у супроводі оркестру

М. Скорик.
Три екстравагантні танці для фортепіано в 4 руки у супроводі оркестру

Петро Довгань – Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Навчався у Львівській музичній академії та аспірантурі в класах Е.Чуприк та Р.Криштальського. Як соліст та ансамбліст є постійним учасником міжнародних та українських музичних фестивалів, зокрема, «Варшавська осінь» та «Дні музики Кароля Шимановського» (Польща), «Kyiv Music Fest» (Київ), органної (Суми, Ужгород) музики, «Міжн. фестиваль ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк» (Вінниця), «Beethoven’s Music» до 250-річчя з дня народження Л.ван Бетовена (Дніпро), «Буковинський листопад» (Чернівці), «Контрасти», «ЛюдкевичФест», «Музичні зустрічі в Національному музеї», «Ніч у Львові», «Академія» (Львів). Виступав на сценах Польщі, Німеччини, Швейцарії, Угорщини, Норвегії, Росії. Співпрацював з диригентами: Г.Маттес, С.Камартін, (Швейцарія), Р.Аріста (Аргентина), Р.Ревакович (Польща), В.Плоскіна, І.Юзюк, Р.Филипчук, Я.Колесса, І.Пилатюк, В.Сивохіп, Ю.Скрипник, Е.Сокач (Україна) та ін. Виступав у супроводі Національного оркестру України, Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів», камерних оркестрів «Академія» (Львів), «Perpetuum Mobile» (Івано-Франківськ), Академічного камерного оркестру РОФ (Рівне), «Арката» (Вінниця) та ін.. Співпрацював з такими композиторами: М.Скорик, В.Рунчак, О.Щетинський, А.Нікодемович, А.Пярт та ін.. Має записи на радіо та телебаченні в Україні та Польщі.

Наталя Зубко – дипломантка мистецької програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia», ст. викладач кафедри спеціального фортепіано у Львівській національній музичній академії ім. М.Лисенка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Навчалася у Львівській музичній академії та аспірантурі в класі О.Пилатюк та Т.Слюсар, а також в Музичному університеті ім. Ф.Шопена (Варшава) в класі. проф. Й.Лавринович-Юст. Пройшла стажування для піаністів у Варшавському Національному оперному театрі «Akademia Operowa». Дипломантка стипендіальної програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia» (Варшава, 2014), Лауреатка І премії Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів та струнних квартетів (Львів, 2009), дипломантка Міжнародного конкурсу піаністів «Фарботони» (Канів, 2006). Учасниця міжнародних та всеукраїнських фестивалів «Контрасти», «Ніч у Львові», «Академія» (Львів) «Буковинська осінь» (Чернівці), «karpatyArt» (Яремче), «Bieszczady biez granic» (Сянок, Польща), «Chopin. Koncerty Urodzinowe» (Варшава, Польща). Має записаний та виданий диск з творів польського композитора Генрика Мельцера-Щавинського: «Henryk Melcer (1869-1928). Chamber works» (Варшава, 2014, AP0333).

Фортепіаний дует Наталі Зубко та Петра Довганя дебютував у лютому 2017 року. За час свого існування дует прийняв участь у фестивалях «Ніч у Львові», «ЛюдкевичФест», «до ювілею Ф.Шуберта», «Музичні зустрічі в Національному музеї», виступив на сценах Львівської національної філармонії ім. М.Скорика, Рівненської обласної філармонії, Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк, Львівського органного залу, Дзекральної зали Львівського національного оперного театру ім. С.Крушельницької, Національного музею ім.А.Шептицького, Львівського державного коледжу ім. С.Людкевича, Дрогобицького музичного коледжу ім. В.Барвінського, Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, та ін. В 2020 р. дует отримав нагороду Гран-прі на міжнародному фестивалі «Soul». Н.Зубко та П .Довгань записали твори Ст. Людкевича для фортепіанного дуету, що повинно стати прем’єрним виданням даних композицій.
Репертуар дуету охоплює композиції від епохи бароко до сучасності, представлений як сольними жанрами для фортепіанного дуету, так і творами для фортепіанного ансамблю у супроводі оркестру.

, , переглядів: 780

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *