У Рівному на даху житлового будинку встановили унікальний пристрій

Збір коштів на потреби армії України
30.01.2017

У Рівному на даху житлового будинку встановили унікальний пристрій

На початку листопада 2016 року мешканці будинку по вулиці Тиха, 7 у Рівному облаштували свою багатоповерхівку спеціальними колекторами. Такий пристрій поглинає сонячне випромінювання і перетворює його у тепло. Тож за рік мешканцям будинку вдасться зекономити до 32% бюджету, який вони витрачають на оплату комунальних послуг.

Читайте також: Бляшка, бузьок, бацони: карта західноукраїнських діалектів

Наприклад, за гарячу воду вони платять 50 гривень, а ось за квадратний метр теплопостачання -12 гривень, в той час, як вартість по місту – 17 гривень. Мешканці Тихої, 7 поки єдині, хто втілив такий проект, як в області так й в усій Західній Україні. На даху знаходяться 18 колекторів. Їх загальна вартість 590 тисяч 840 гривень.

Читайте також: Рівняни про суші-бар у Рівному: «Поки ми їли – біля нас літала муха»

ОСББ багатоквартирного будинку вирішило подати проект на муніципальну програму. В результаті з міста на встановлення колекторів виділили 413 тисяч 588 гривень. Мешканці ж будинку «скинулись» на суму 177 тисяч 252 гривні. В додаток взяли теплий кредит на суму 150 тисяч 227 гривень.

Ці гроші рівняни планують витратити на облаштування під`їзду та утеплення даху будинку, який був збудований у 2008 році, – повідомляє видання erve.ua.

, , , , переглядів: 867

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *