У Рівному оголошено конкурс для студентів – юристів

Збір коштів на потреби армії України
06.11.2017

У Рівному оголошено конкурс для студентів – юристів

Оголошено конкурс студентських робіт, темами яких стануть питання покращення роботи прокурора та взаємодія між прокурором і суспільством.

Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти та науки України підписано наказ «Про співпрацю та комунікацію між відомствами».

В рамках цього Наказу заплановане щорічне проведення конкурсів серед студентів з прокурорсько-слідчих питань.

Перший такий конкурс творчих робіт оголошено Міністерством освіти та науки України 25.10.2017.

На базі прокуратури Рівненської області буде створено комісію з оцінки робіт студентів, до складу яких увійдуть прокурори, представники управління освіти і науки обласної державної адміністрації та вищих навчальних закладів (за згодою), які за наслідками вивчення робіт оберуть найкращі та скерують до Генеральної прокуратури України, де і буде проведено фінал конкурсу.

Нагородження переможців відбудеться 13 грудня 2017 року, їх роботи опублікуються в офіційному виданні «Вісник прокуратури».

Так, учасникам конкурсу запропоновані наступні теми робіт: «7 кроків до покращення роботи прокурора»; «7 кроків прокурора назустріч суспільству».

Студентам вищих навчальних закладів Рівненської області роботи необхідно надіслати на електронну адресу прокуратури Рівненської області: korup@pro.gov.ua до 17 листопада 2017 року.

В листі необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, вищий навчальний заклад, у якому навчаєтесь, курс та спеціальність, а також засоби зв’язку – телефон, електронна адреса та адреса місця проживання.

Серед вимог до робіт: самостійна підготовка робіт, які раніше не оприлюднювалися; виконання робіт українською мовою.

Роботи мають бути виконані у форматі доповіді (до 4 сторінок друкованого тексту формату А4, Times New Roman, 14 кегль, 1,5 інтервал); презентації Power Point (до 10 слайдів); інтерактивної презентації (наприклад, судове засідання за участю прокурора, інтерв’ю для ЗМІ тощо) із текстовим супроводженням; реклами (рекламний ролик, буклет, брошура тощо) із текстовим супроводженням.

Основним критерієм оцінки робіт є новизна, креативність та реальність впровадження пропозицій в діяльність органів прокуратури.

 

За матеріалами відділу організації діяльності

у сфері запобігання та протидії корупції

прокуратури Рівненської області

, , , , переглядів: 1 113

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *