У Рівному презентують виставу Чернівецького театру

Збір коштів на потреби армії України
15.03.2017

У Рівному презентують виставу Чернівецького театру

До Рівного з виставою «Земля» їде Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської. 28 березня актори представлять на рівненській сцені свою виставу.

Читайте також: З великим сольним концертом до Рівного завітає Христина Соловій

Драма на дві дії створена за мотивами однойменної повісті Ольги Кобилянської. Чернівчани слідом за автором переконані: «Нема прірви глибшої, ніж прірви в душі людини..». Режисер-постановник – засл. діяч мистецтв України Мирослав Гринишин; художник-постановник – Андрій Романченко; композитор, диригент – Володимир Шнайдер; балетмейстер-постановник – Василь Гринюк.

Читайте також: Фронтмен О.Torvald Женя Галич заспівав у дуеті групою «ЕЁ» (КЛІП) 

Прем’єра вистави відбулася у 2013 році до 150-річчя Ольги Кобилянської. Глядачі матимуть змогу побачити іншу «Землю» – історію Сави, людини, котра пішла на гріх заради землі. У виставі піднята не тільки тема влади землі над людиною, а насамперед, психологія людської душі. Не зважаючи на те, що трагедія братовбивства – реальний факт, драматургія розгортається через символічний та, до певної міри, містичний показ внутрішнього світу героїв, якими обгорнуті події, – повідомляють на сайті драмтеатру.

 

, , , переглядів: 894

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *