У Рівному пройде конкурс молодих дизайнерів «1Look»

Збір коштів на потреби армії України
07.03.2018

У Рівному пройде конкурс молодих дизайнерів «1Look»

В рамках 17-го сезону першої у Рівному модної події «FASHION TIME», що пройде 30 та 31 березня у залі камерної та органної музики, вже традиційно відбудеться Конкурс молодих дизайнерів «1Look».

 

Він проходитиме у Рівному вже вчетверте. Конкурс має на меті відкриття нових імен у фешн-просторі Рівного та України, розвиток талановитих особистостей у галузі моди, промоцію найкращих претендентів з числа конкурсантів на укладення договорів та продовження співпраці із представниками швейної та фешн-індустрії; відбір та презентацію найкращих творчих винаходів та пропозицій у сфері дизайну одягу, а також формування іміджу м. Рівного як міста, що динамічно розвивається у сфері дизайну та легкої промисловості з можливістю подальшого залучення інвестицій у цю сферу діяльності.

 

Участь у конкурсі «1Look» може взяти кожен дизайнер-початківець, який прагне заявити про себе, але досі не мав можливості і потрібних коштів на пошиття власної повноцінної колекції одягу. Відтак, тепер організатор конкурсу – компанія ARTmodels® дає кожному шанс це зробити, адже учаснику конкурсу на розсуд журі потрібно представити лише один дизайнерський лук, який і буде показаний на подіумі професійними моделями під час показів «FASHION TIME».

 

Таким чином, конкурс «1Look» покликаний допомогти молодим модельєрам та тим, хто лише мріє спробувати себе у ролі дизайнера, адже він дає можливість учасникам представити на широкий загал своє власне бачення моди. До речі, участь у конкурсі для студентів начальних закладів у галузі дизайну, легкої та текстильної промисловості є абсолютно безкоштовною завдяки підтримці управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА.

 

 

– Наш конкурс “1Look” – для дизайнерів-початківців, для тих, хто здобуває відповідну кваліфікацію, і тих, хто у глибині своєї душі відчуває особливий талант створювати нові модні образи. Умови конкурсу нескладні. Важливо наважитися і зробити перший крок. Крок назустріч своїй мрії. І ще я переконана, що відчувши атмосферу backstage&podium один раз, почувши схвальні відгуки глядачів, отримавши перші ексклюзивні дизайнерські замовлення майбутніх клієнтів, учасникам цього конкурсу наступного разу захочеться зробити вже повноцінну колекцію і виступити у складі резидентів Першої у Рівному модної події «FASHION TIME», – запевняє засновник компанії ARTmodels®, організатор конкурсу “1Look” Оксана ІГАС.

 

Дизайнери-початківці змагатимуться у 6 категоріях: 

 

Street style одяг prêt-a-porte, для повсякденного використання, mass-market;

Ethno style – одяг за народними мотивами будь-якої країни світу;

Fantasy style – одяг авангардного напрямку;

Deluxe – вбрання, призначене для урочистих подій, вечірні сукні;

Dress code – уніформи, спецодяг, одяг для працівників державних структур;

Upcycling – нове життя непотрібних речей, одяг із вторинних матеріалів (текстилю, паперу, пластику тощо).

 

До слова, за бажанням можна брати участь у декількох номінаціях одночасно із різними луками.

 

Щоб взяти участь у конкурсі «1Look», необхідно:

 

 

Переможця у конкурсі обиратиме професійне журі, до складу якого входять фахівці у сфері дизайну. Вони оцінюватимуть дизайнерів за креативністю та актуальністю ідеї, відповідністю обраній номінації і сучасним тенденціям моди, цілісністю художнього рішення та за рівнем графічного подання.

 

Переможеців конкурсу буде три. Вони отримають подарунок від відомого українського кутюр’є Андре Тана: за 1 місце – сертифікат на один місяць безкоштовного навчання на курсі «Дизайн одягу» у Академії стилю і дизайну Андре Тана, а за 2 та 3 місце – сертифікат на один місяць безкоштовного навчання на курсі «Стиліст-іміджмейкер» у Академії стилю і дизайну Андре Тана.

 

Реєстрація на участь у конкурсі триватиме до 10 березня 2018 року. За більш детальною інформацією, а також для подачі заявки на участь у конкурсі телефонуйте за номером: 098 522 15 11.

 

, , , , , , , переглядів: 1 183

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *