У Рівному шукають відповідальних господарів для киці-аристократки: фото красуні

Збір коштів на потреби армії України
15.09.2019

У Рівному шукають відповідальних господарів для киці-аристократки: фото красуні

У спільноті “Я люблю Рівне” користувачка Олена Швець-Корійчук опублікувала допис із фото, з оголошенням про біленьку кицю, якій шукають новий дім.

Ось що написала авторка: “Шукаємо найкращий дім для маленької пухнастої і дуже чарівної кото-дівчинки! Назвали Юкі (з японської сніг). Вік приблизно 5 місяців. Стерилізована (кошенят не буде). Лоточок 5+++. Оброблена від бліх, оброблена від глистів, покупана, вичесана.

Їжа: курячі сердечка, шлуночки, м’ясо, сухий корм для стерилізованих котів, м’який корм. Юкі дуже грайлива, контактна і муркотлива. Любить гратися іграшками. Супер масажист і антидепресант. Юкі стала переможницею фотоконкурсу від німецької компанії, виробника кормів для тварин Josera. Найгарніша, серпень місяць і отримала від компанії подарунок.

Віддаємо тільки у квартиру або дім в межах міста. Без самовигулу, біленьким принцесам не місце на вулиці. Кошеня доставимо по новій прописці. Кошеня, це не іграшка для дитини. Це член сім’ї, любов і відповідальність. Телефонуйте, пишіть на вайбер 097-926-01-27.Приїжджайте знайомитись. Творити добро дуже приємно! Мрії здійснюються!”.

, , , , , переглядів: 1 608

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *