У Рівному сприяють громадянам

Збір коштів на потреби армії України
18.05.2017

 

Днями у Рівному відбувся тренінг, де презентували програму сприяння громадській діяльності «Долучайся». Присутнім розповіли про обов’язки та можливості громадян у сучасному суспільстві.

Організатор заходу, програмний менеджер з розвитку потенціалу, Сергій Полянський розповів про актуальність обраної теми та її важливість:

 

-Сьогодні ми презентували програму громадської активності «Долучайся», яка пропонує можливості для розвитку громадських організацій. Зокрема, йдеться про можливості розповсюдження громадських ініціатив з точки зору розвитку громадянської освіти серед населення.

 

Серед багатьох присутніх, координатор всеукраїнської громадської ініціативи “Активна Громада”, Наталія Малиновська, яка поділилась своїми враженнями від заходу:

 

-Насправді, програма сприяння громадській активності «Долучайся» є дуже корисною. Тут ми маємо можливість поспілкуватись з однодумцями, з людьми, які зацікавлені в розвитку об’єднань своєї громади в залучені їх до реальних справ тому, безумовно обмін думками цікавий. В Умовах децентралізації  дуже важлива активність людей на місцях  і саме робота в тому, щоб залучати людей до реформ. Це основа успішної реформи і основа нашої держави.

До теми:

У Рівному пройде тренінг “Психологія ефективних продажів”

У Рівному пройде тренінг соціальної адаптації дітей

Для рівненських дітей проведуть тренінг з міжособистісної взаємодії

, , переглядів: 1 057

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *