У Рівному стартував унікальний проект #ТиЗможешЗіЩедрик

Збір коштів на потреби армії України
09.04.2021

У Рівному стартував унікальний проект #ТиЗможешЗіЩедрик

Рівненська ТМ Щедрик започаткувала новий, унікальний проект – #ТиЗможешЗіЩедрик. Це проект про кращу версію себе. Про те, що немає в житті нічого неможливого та недосяжного. Про те, що мрії здійснюються, коли є велике бажання, максимум старань та постійна робота над собою. Проект #ТиЗможешЗіЩедрик – про здорове харчування, грамотне схуднення та покращення самопочуття.

Адже основна ідея полягає в тому, щоб продемонструвати своїм прикладом, що змінитися, схуднути, стати кращим – це цілком доступно і реально. Достатньо лише впродовж трьох місяців харчуватися по збалансованій дієті з продукції Щедрика, яка спеціально розроблена дієтологом та тренером фітнес-клубу «Манхеттен» – Володимиром Шустом. До того ж, вона буде загальнодоступною в соціальних мережах торгової марки та абсолютно безкоштовною для всіх. Також якщо до дієти додати силових навантажень, тренувань в фітнес-клубі або ж на свіжому повітрі, правильного режиму дня, повноцінного сну, то ви вже за крок до своєї цілі.

По такому ж принципу буде харчуватися та займатися учасниця й по – сумісництву ще працівниця ТМ Щедрик – Мирослава Бійчук, яка стартує в проекті з вагою в 156 кг. А раз у два тижні, організатори на своїх сторінках в соціальних мережах, публікуватимуть відео-звіти про її будні, про нові успіхи, результати або ж проблеми, які спіткали.

Як зазначила директор з розвитку ТМ Щедрик Марія Рудомська – Воронцова, цей проект для них теж свого роду виклик, адже проводиться він вперше і до кінця не знаєш, який буде результат. Важливим нюансом є також й те, що перед стартом проекту учасниця здала всі необхідні призначені лікарем та нутріціологом аналізи та обстежилася.

Ми теж по – своєму ризикуємо, адже нічого не знімали наперед, все буде відбуватися в процесі. Всі результати та досягнення, які будемо оприлюднювати, це все знято зараз, в цей момент. Це ніби як реаліті-шоу, в якому фінал не відомий, але по сценарію «хепі-енд» буде вражаючим. Ми це обіцяємо) Тим паче, в якості своїх продуктів впевнені, у великому бажанні учасниці переконані, та й команда підібрана надто професійна, щоб не вийшло. Тому очікуйте перші відео-звіти та обов’язково приєднуйтеся. Бути кращим ніколи не пізно, і навіть не вагайтеся долучатися, бо #ТиЗможешЗіЩедрик ».

переглядів: 595

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *