У Рівному відбудеться концер, який поєднає джаз з фольклором Полісся

Збір коштів на потреби армії України
24.08.2021

У Рівному відбудеться концер, який поєднає джаз з фольклором Полісся

У Рівному поціновувачі джазу матимуть змогу зануритися в музику з відлунням фольклору Полісся.

Джазовий концерт до Дня Незалежності відбудеться у вівторок, 24 серпня, о 19:30 у глядацькій залі Палацу дітей та молоді. Про це інформують організатори.
На відкритій сцені фестивалю «ART JAZZ 2021» вперше у спільному складі виступатимуть музиканти з різних гуртів, країн та жанрів музики, викладачі резиденції «ART JAZZ School 2021», що проходить за підтримки Українського Культурного Фонду.
Концерт до 30-річчя незалежності України об’єднає:
Дану Винницьку (Польща) – вокал. Дана – колишня вокалістка львівського гурту «Shockolad», одна із засновників та учасниць польського гурту «Dagadana», що перфектно міксує джазову та електронну польську та українську народну музику.
Вікторію Лелеку (Німеччина) – вокал. Вікторія – солістка україно-берлінського гурту Leléka – гурту про джаз та любов. Музика, що створює ця красива дівчина, базується на незвично вдалому поєднанні сучасного європейського джазу, в основу якого покладено український мелос.
Інструментальну частину гурту представлять одні з найкращих джазових музикантів України – Денніс Аду (труба), Юрій Середин (клавішні), Олег Марков (ударні) та Ігор Закус (бас-гітара).
Спеціальна гостя – Ірина Сливчук та гурт «Сільська музика».

Проєкт відбувається за підтримки Українського культурного фонду та реалізовується командами ART JAZZ у партнерстві з Палацом дітей та молоді, м.Рівне та РДГУ Інститут мистецтв — музично-педагогічна освіта.
, , переглядів: 558

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *