У Рівному відбудеться реєстрація рекорду в номінації «Найбільша кількість елементів мозаїки з різних порід натуральної деревини»

Збір коштів на потреби армії України
09.04.2021
11 квітня 2021 року у Рівному відбудеться реєстрація національного рекорду України «Найбільша кількість елементів мозаїки з різних порід натуральної деревини».
Про це повідомила Керівник Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова на своїй сторінці Facebook.

На рекорд претендує талановитий майстер з 15-річним стажем, переселенець Менан Менанов, який мешкає у Рівному після окупації Криму в 2014 році. Кримський татарин створив унікальне панно з різних порід деревини, поєднавши їх в український орнамент.
Своє панно ручної роботи Менан Менанов назвав «Вишита Україна».

За попередніми даними, панно складається із 350 тисяч елементів розміром 2мм х 2мм кожен. Жодних фарбників, лише натуральна деревина 12 порід: морений дуб, акація, горіх, шовковиця, падук, черешня, ялівець, вільха, граб, груша та ін. Ці різні кольори деревини майстер поєднав у дивовижні візерунки українських вишивок. Панно розміром 126см х 126см інкрустоване натуральним каменем – бурштином.

Керівник Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова: «Досягнення увійде до Національного Реєстру Рекордів в категорію «Мистецтво». Менан Менанов це панно створював своїми руками і щоденною працею впродовж двох років! Аналогів такої роботи в Україні немає»,- зазначила Лана Вєтрова.

Фіксація національного рекорду України 11 квітня 2021р. об 11.00 за адресою: м. Рівне, вул. Богоявленська, 2, фотосалон «ФотоСвіт».

Контактний телефон: (067)4445174 Лана Вєтрова

, переглядів: 712

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *