У Рівному відкриють виставку “Світ каменю”

Збір коштів на потреби армії України
05.05.2017

У Рівному відкриють виставку “Світ каменю”

Віднайти “свій” камінь може тепер кожен мешканець міста. На виставці “Світ каменю”, яка незабаром відкриється у Рівному, буде представлене широке розмаїття мінералів та самоцвітів з усіх куточків світу. Це і котяче око, і перли, і тигрове око, і корали з Південно-Східної Азії, і гранати із Індії, і бразильські агати та аметисти. А ось турмаліни зустрічаються і в Індії, і в Африці – вони майже однакової якості. А є каміння, яке взагалі добувають лише в одній країні, де виявлено єдине в світі родовище – це онікс з Пакистану.

Окрім магічних та цілющих властивостей, каміння та мінерали – це чудові акценти у жіночих прикрасах: намистах, перснях, сережках, кулонах та браслетах. А не помилитися у виборі каменю вам допоможуть фахівці-консультанти.

Тож, якщо ви бажаєте віднайти саме свій талісман, придбати чудовий подарунок, або ж просто дізнатися більше про дивовижний світ каменів та мінералів, завітайте на виставку-продаж.

На вас чекають щодня з 10.00 до 19.00 у приміщенні Рівненського міського будинку культури (вул. Соборна, 3д). Виставка працюватиме з 11 по 25 травня.

 

світ каменю

 

 

Коли: 11 – 25 травня
Початок: 10-00
Адреса: м. Рівне, вул. Соборна, 3Д

, переглядів: 1 838

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *