У Рівному встановлять найвищий і найбільший прапор України

Збір коштів на потреби армії України
16.04.2021

У Рівному встановлять найвищий і найбільший прапор України

Найвищий і найбільший прапор України піднімуть до ювілею Незалежності у Рівному.
Державний символ встановлять на 50-ти метровому флагштоці, а полотнище прапора буде розміром 12 на 8 метрів.

Тож прапор буде видно здалеку. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

«Раніше такі проєкти були завершені в Дніпрі та Києві, а на 30-ту річницю Незалежності України ми матимемо найвищий прапор і у Рівному, – розповіла заступниця голови ОДА Людмила Шатковська. – Це виявлення поваги не лише до державного символу, а і до наших захисників. Синьо-жовтий прапор – невід’ємний символ наших бійців на передовій, які восьмий рік воюють з агресором на сході країни, відстоюючи суверенітет та територіальну цілісність держави».

Людмила Шатковська додала, що проєкт ініційований з метою організації заходів із відзначення 30-річчя Незалежності України на найвищому рівні.

Флагшток буде встановлений на майдані Просвіти, поряд з яким у майбутньому заплановано спорудження меморіалу Героям Небесної Сотні та воїнам АТО/ООС. Проєкт найвищого прапора включатиме цілий комплекс робіт із опорядження місця для урочистих заходів.

Вартість усіх робіт складе до 3 млн грн. Проєкт реалізуватиметься за кошти обласного бюджету.

Днями неподалік місця майбутнього меморіалу представники ветеранських та громадських організацій краю висадили алею вічнозелених дерев.

 

, переглядів: 1 372

Кількість коментарів: 4
  1. Так і згадується приказка північних “А наша дура више всєх”… Неба більше проблем у Рівному… Ще ото прапор і благодать…

  2. Це ганьба – хизуватися флагштоком і вбухувати гроші платників податків у непотрібну річ. Що, рівняни тільки й чекали флагштока? Чому всі мусять скидатися в обласний бюджет, щоб наші чиновники розбазарювали народні гроші на вдоволення своїх амбіцій?

  3. А може на ці гроші в больницю якийсь електронний агрегат купити ?

  4. А правда, модераторе, позитивні відгуки про хизування флагштоками повідомляти куди приємніше?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *