У Рівному з відра розсіяли 12 тисяч гривень

Збір коштів на потреби армії України
14.11.2016

У Рівному з відра розсіяли 12 тисяч гривень

У суботу, 12 листопада, в Рівному в примерзлу землю сіяли траву. Саме на суму у 12 тисяч обійшлося насіння тієї трави. Відбулося це на бульварі Б. Хмельницького.

Читайте також: Мешканці Рівненщини вже навчилися відрізняти львівське сміття від усього іншого

Про це повідомила рівнянка Олена Пінчук, яка стала свідком висіву трави.

– На бульварі Б. Хмельницького з відра розсіяли 12 тисяч гривень. Саме стільки було виділено на насіння трави, яким всипали підмерзлу землю на бульварі. І це без врахування вартості роботи людей та техніки.
На мої зауваження, що сіяти траву в середині листопада, коли синоптики попереджають про морози і снігопади, бригадир виконавців (саме “бригадир”, а не “начальник”, бо за його словами “начальники тільки в колонії”) сказав, що я лізу в те, у чому не розбираюся і мені треба читати спеціалізовану літературу. Досвід посіву газонів я маю, але все ж почитала. Фахівці пишуть: вибирати час для посіву насіння слід, спираючись на загальне правило: до заморозків має залишатися не менше 40 днів. У Рівному заморозки вже 12 листопада. На найближчі дні обіцяють -4-6 морозу.

Читайте також: На Рівненщині власників коней та корів зобов’язали прибирати екскременти за худобою

Рівнянка іронізує: «або вони вивели новий морозостійкий сорт трави, або винайшли нову технологію посіву трави в мороз, або… просто освоюють бюджеті кошти».

Читайте також: Порція веселих демотиваторів про наше життя для гарного настрою

Джерело – Типове Рівне

 

, , , , , переглядів: 696

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *