У Рівному засвітили першу в місті новорічну ялинку

Збір коштів на потреби армії України
19.11.2021

У Рівному засвітили першу в місті новорічну ялинку

18 листопада ввечері біля ТЦ “Злата Плаза” у центрі Рівного  засвітили новорічну ялинку.

Це перша новорічна красуня, яка засяяла у місті.
До її відкриття готувалися протягом кількох днів: монтували каркас, фотозони та ілюмінацію.

Крім цієї ялинки, у Рівному буде головна новорічна красуня на Майдані Незалежності. Її планують офіційно відкрити 12 грудня, що на тиждень раніше, ніж було зазвичай.

Уперше головна новорічна ялинка міста буде штучною, а не як завжди з лісу.

На штучну ялинку разом з оздобленням з міського бюджету витратили 3 мільйони гривень. «Епіцентр», який виграв тендер, має привезти все в Рівне вже до 1 грудня.

В умовах тендера вказано, що постачальник має надати: ялинку висотою 18 метрів, огорожу, 3D-гірлянду, іграшки на ялинку, сани з оленями, арку з ангелами, ангела із сурмою, ангела з трубою, світлодіодних коника, сім’ю ведмедів, оленів, сніговика, а також світлодіодні прикраси та стовпи.

Вартість 3D-гірлянди — 700 тисяч гривень, кульки різнокольорові різного діаметра — 80 тисяч гривень, маківка у вигляді кульбаби на верхівку ялинки — майже 30 тисяч гривень. Сама ж ялинка коштуватиме місту майже 1 мільйон гривень.

Постачальник «Епіцентр і К» сам монтуватиме ялинку на майдані Незалежності на тому ж місці, де ми завжди ставимо новорічне дерево. А ось вже після свят ми самі її будемо демонтовувати. Вимога була, щоб ялинка мала максимально натуральний вигляд. До 12 грудня ялинка вже має стояти на майдані. Будуть облаштовані й нові фотозони.

– розповів Олексій Юхименко, директор «Міськсвітла», яке є замовником робіт.

переглядів: 429

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *