У Варшаві на даху хмарочоса влаштували міську пасіку

Збір коштів на потреби армії України
08.08.2015

У Варшаві на даху хмарочоса влаштували міську пасіку

 

У польській столиці  з`явилися перша міська пасіка і медоносні рослини. На даху театру «Студіо», розташованого в висотному Палаці культури і науки в центрі польської столиці, 7 серпня напередодні Міжнародного дня бджіл активісти відкрили міську пасіку, повідомило Радіо Польща. 


Варшавська пасіка на даху театру “Студіо” складається з чотирьох вуликів і посаджених медоносних рослин і дерев. У переносному саду, створеному спеціально для бджіл, ростуть сезонні трави: котяча м`ята, очиток їдкий, ароматні сорти вересу.

 
“Сьогодні бджолам доводиться нелегко. Їх популяція постійно зменшується. Але саме бджоли, що запилюють квіти, незвичайно важливі для значної частини сільгосппродукції. Цим корисним комахам потрібно допомогти. Завдяки таким пасікам, як ця, у нас є шанс розвивати ідею міських пасік, а також показати варшав`янам, що спільними зусиллями ми можемо реально вплинути на порятунок бджіл, – підкреслив представник групи “Міські бджоли” Віктор Єнджеєвський. 

 
Традиція міських пасік походить з Лондона. За деякими підрахунками, у столиці Великобританії – понад 5 тисяч бджолиних вуликів. У розпал літнього сезону в місті живе 250 мільйонів бджіл, тоді як людей в Лондоні – в 30 разів менше! 

Джерело: ednist.info
 
 

 

, , , , переглядів: 1 302

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *