У водніку обрали Міс 2017

Збір коштів на потреби армії України
22.05.2017

 

Днями у рівненському НУВГП відбувся фінал весняного конкурсу краси серед студенток вузу. Всі дівчата – конкурсантки активні, цілеспрямовані, освічені та життєрадісні довго готувались до фіналу і опановували  ази сценічної гри, дефіле та  хореографічної майстерності. Переможницею обрали студентку рівненського економіко технологічного коледжу НУВГП Анну Лазарук.

Дівчина каже, що не сподівалась на перемогу і ділиться своїми враженнями:

 

– Я щаслива. Це було для мене не очікувано, але попри це я знаю, що я виклалась на всі 100 відсотків. Я дуже старалась та намагалась показати себе в найкращому світлі. Вважаю, що всі дівчата достойні перемоги.

Організатор заходу, режисер постановник «Міс НУВГП» Людмила Осипчук розповіла, як готувались конкурсантки та чи важко організовувати подібні заходи:

 

-Організовувати такий  захід було не важко, адже це робота з прекрасними та натхненними дівчатами. Вони дуже хотіли брати участь, тому ходили на репетиції, відповідально ставились до всього. Думаю, що захід пройшов успішно, адеж все заплановане вдалося.

Серед журі конкурсу була директор Panna Model Management, Вікторія Дембіцька, яка розповіла як проходило голосування:

 

-Взагалі, сьогодні був суто підрахунок балів. Кожен член журі виставив свій бал. Єдине, хочу відзначити, що Анні Лазарук  я поставила найбільший бал. Вона більш динамічніше набрала у всіх членів журі однакову кількість балів. Як такого голосування не було, це був просто підрахунок балів.

 

До теми:

У рівненському РДГУ обрали королеву

“Будь в темі з НУВГП” – студентський квест по-рівненськи

Маленька рівнянка стане членом журі на конкурсі “Міні Міс Західна Україна 2017”

, , переглядів: 2 907

Один коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *