Укладки для спекотної погоди: приклади з подіумів

Збір коштів на потреби армії України
10.08.2017

Укладки для спекотної погоди: приклади з подіумів

Пучок

Добра порція гелю, нанесена на ще мокре після душу волосся, недбалий пучок, червона матова помада: готовий образ для особливого випадку – від весілля до званої вечері.

Зачес
Вологе волосся, укладене навколо голови на манер традиційного українського вінка або мексиканської коси, в поєднанні з яскравими тінями виробляють wow-ефект.

Волосся назад
Образ “тільки виринула з води” традиційно вважається самим природним і сексуальним. Щоб підкреслити його, варто вибирати вологі блиски для губ в теплій гамі, в поєднанні з бездоганно засмаглою шкірою.

Допустима недбалість
Скуйовджені, зібрані на тімені і укладені складними завитками волосся – образ не для скромниць. Ідеальна компанія до нього – макіяж “другого дня”: він виглядає так, ніби дівчина після бурхливої ​​вечірки лягла спати, не вмиваючись. Важливий акцент – туш, нанесена так густо, щоб вії злиплися.


Хвилі моря
Недбалі пляжні хвилі цього літа відрізняються текстурою і підвищеною вологістю. Щоб дістати такі, не обійтися без спрею з морською сіллю. Особливо ефектно в поєднанні з такою укладанням виглядає бездоганна шкіра.

Всім пасом у лобі
Волосся, як ніби прилипло до лоба, – одна з найяскравіших вологих укладок. Вони роблять образ хлоп’ячим і зухвалим. Щоб стилізація була завершеною, знадобиться добре виділити брови.

, , , , переглядів: 1 509

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *