Українським зіркам вручили "Золоті батони"

Збір коштів на потреби армії України
22.06.2015

Українським зіркам вручили "Золоті батони"

Відтепер золотий батон став антипремією на кшталт американської “Золотої малини”.

“Золотим батоном” цього року нагороджували 17-го червня зірок українського шоу-бізнесу.

Так, у номінації “Земфіра в шоці” за найбільш безглуздий текст пісні перемогли “Пающие трусы“. Гурт обійшов інших претендентів – Олю Полякову, Вєрку Сердючку, “MOZGI” та “DZIDZIO”.

Телеведучу Ольгу Фреймут теж не обділили “батоном”. Білявку нагородили у номінації “Осторожно, злая собака” за її скандал з “Новим каналом”. Оля обійшла такі скандальні “пари”, як Володимир Зеленський та Рамзан Кадиров, Анастасія Приходько та Йосип Кобзон, Сніжана Єгорова і Антін Мухарський та Андрій Джеджула проти Санти Дімопулос.

 

“Золотий батон” у номінації “Одолжила-одолжила” за дефіцит власних ідей у музичному плані отримала  Альоша за пісню “Безоружная”.

Бувший телеведучий та сьогоднішній світський лев Олексій Дівєєв-Церковний переміг у номінації “А може на завод” за марне існування у шоу-бізнесі. Разом із ним на премію претендували Слава Фролова, Руслана Писанка, Олександр Кривошапко та Наталія Розинська.

Олексію Дівєєву-Церковному та Ірі Чемпіон – по батону!

Вітчизняна копія Сергія Зверєва – Сергій Пастух отримав батон у номінації “Жлобство паті”, а діджей Іра Чемпіон перемогла у категорії “Старинные часы”.

А от у найцікавішій номінації під назвою “А я иду, шагаю по Москве” перемогла не Лорак, не Повалій, не Юрій Кот і навіть не Жанна Бадоєва, а – Данило Грачов, який з гучним скандалом переїхав до Москви працювати на телебаченні.

 

За матеріалами tabloid.pravda.com.ua

 

Статті до теми:

Топ-5 зірок, яких не люблять

Мадонна знову всіх шокувала [ВІДЕО]

ФОТО: у світі з`явилася ще одна попелюшка

Ані Лорак знову підтвердила російський статус

 

 

, , переглядів: 1 083

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *