Українські соціальні мережі не міф

Збір коштів на потреби армії України
16.05.2017

 

Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники». Про це повідомила Адміністрація президента.

Вашій увазі, підбірка українських соціальних мереж.

 

Український проект, який нагадує соціальну мережу http://www.uamodna.com.

Він являє собою багатомовний, мультинаціональний та проукраїнський простір для творчості усіх бажаючих. Проект стартував у 2012 році й з того часу знайомить своїх читачів з цікавою та корисною інформацією про українське та українців. Кожен зареєстрований користувач стає автором, може безкоштовно створити на даній веб-платформі власний кабінет і самостійно обирати, якою мовою спілкуватись зі своїм читачем/глядачем та яким темам приділяти увагу.

 

Однією з перших українських соціальних мереж  була http://ukrainci.org.ua/login.php

Головна  ідея полягала у створенні української соціальної мережі з патріотичним нахилом, якій не було аналогів на той час, а основною метою її створення був розвиток патріотичного духу та популяризація української мови, історії та культури. Проте в мереж  не підтримується ані музика, ані відео, їх навіть не можливо “інтегрувати” посиланнями. Поняття стрічки новин тут також відсутнє. Якщо підсумувати, то це надто примітивно, як для соціальної мережі на даний час і в “Українці” мізерні шанси, щоби створити конкуренцію провідним соцмережам.

 

Найчисельнішою важають українську соціальну мереж  https://druzi.ukу.

Проект був запущений також в 2009 році й на даний час у ньому зареєстровано трохи більше як 300 тисяч користувачів. Він фактично є сумішшю ВКонтакті та ФБ. В загальному, ця соцмережа набагато краща за попередні дві, зручніша в користуванні та значно функціональніша.

“Сьогодні стрічка ФБ буде про ВК”, – рівняни про заборону російських соцмереж

 

Також в Інтернеті можна натрапити на такі українські соціальні мережі, як: “Friend.ua”, “UkrFace”, “Yachudo”, “Друккар”, “Ц.УКР”, “Я тут”, “Українці онлайн”, але вони як візуально, так і функціонально значно поступаються вище згаданим українським проектам, вже не кажучи про закордонні.

 

, , переглядів: 2 141

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *