Українські відьми проведуть ритуал на усунення від влади Путіна

Збір коштів на потреби армії України
23.03.2022

Українські відьми проведуть ритуал на усунення від влади Путіна

Українські маги та відьми почули заклик радника глави Офісу президента Олексія Арестовича та збираються провести серію ритуалів на усунення від влади президента рф володимира путіна, на його програш, а також на підтримку Збройних сил України.

Після того, як 22 квітня Арестович звернувся до українських відьм у Facebook, магазин магії «Відьмін Котел» оприлюднив плани окультної спільноти щодо підтримки цієї ініціативи.

«31 березня, у 29 місячний день, день псування та прокляття, ми, відьми України у співдружності із закордонними колегами, проведемо ритуал покарання ворога українського народу – володимира путіна», – йдеться у повідомленні.

Ритуал складатиметься з 3 частин. Перша пройде на одній із гір в Україні: «Вже зібрано коло з 13 відьм, вже замовляються вівтарні ножі для жертв Вищим Силам».

Друга частина ритуалу запланована на квітень, у слов’янській країні із підключенням іноземних колег. Якщо перша, як очікується, матиме відносно слабкий вплив на путіна, то друга – значний. Також серед цілей обряду – надання підтримки української армії: «На перемогу нашого великого народу, на удачу, успіх та відкриття доріг! І нехай усі боги війни – Один, Тор, Перун – сприяють нам!».

Третя частина – кам’яний мішок для ворога – ізоляція, усунення від влади, втрата підтримки ближнім оточенням. Відкуп із чорними іконами від масових смертей та покаранням тих, хто в них винний.

Українські маги закликали своїх іноземних колег підтримати ініціативу та приєднатися до заходів.

Представник української окультної спільноти на умовах анонімності пояснив, що точні місця проведення обрядів ховаються. Організатори побоюються як протидії ворогів, таквтручання громадян. Подробиці повідомлятимуть лише особисто, між знайомими людьми.

«Не варто ставитись до заходу, як до ворожого чи шкідливого для України. Наша мета – нашкодити ворогу України путіну та підтримати Збройні сили», – сказав він.

Крім того, він застеріг від несерйозного ставлення до дійства: «Зараз розвелося чимало “кухонних магів”, як і “диванних воїнів”, але це не скасовує той факт, що офіційно визнані світові релігії переслідували чаклунів та відьом, визнаючи цим дієвість цих ритуалів».

Він нагадав, що практика застосування магії з бойовою метою широко відома в історії від Китаю до Америки.

«Не заглиблюватимемося в давні історії. У них і справді за століття завдано багато зайвого. Давайте згадаємо прокляття Текумсе, воно ж прокляття президентів США. Згідно з ним, кожен американський президент, обраний у певний рік, помре або буде вбитий до закінчення терміну президентських повноважень. Прокляття діяло 7 колін. Першим, хто уникнув його – був Рейган, він був восьмим. Але на нього також був замах. Дев’ятим був Буш-молодший, який також уникнув замаху через щасливу для нього випадковість. Навіть після завершення прокляття, його луна зачіпає послідовників через 200 років», – резюмував представник окультної спільноти.

Іван Троянов, https://apostrophe.ua/

переглядів: 573

Один коментар
  1. Ну, наконец-то дошло до ОП, как остановить Путлера с его 13 шаманами! Только 13 ведьм-это ничто! Должно быть 13 магов мужчин, самых сильных мольфаров!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *