Український фільм “Захар Беркут” покажуть на великих екранах США і Канади

Збір коштів на потреби армії України
16.06.2020

Український фільм “Захар Беркут” покажуть на великих екранах США і Канади

Фільм “Захар Беркут” покажуть у США і Канаді

Український історичний екшн “Захар Беркут” від режисера Ахтема Сейтаблаєва знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка, побачать на новому континенті. Американська компанія Shout Factory купила права на показ історичного фільму українсько-американського виробництва на території США і Канади, пише ukrrain.com.

“Українське кіно дуже рідко з’являється на екранах американських і канадських глядачів. І ми пишаємося, що можемо познайомити Північну Америку з нашими фільмами. Історія, яку розповідає фільм, зрозуміла і близька кожному – боротьба за свою свободу, свої права і свою землю. А ще – це дуже красиве кіно, адже зйомки проходили в Карпатах. Сподіваємося, що глядачі будуть задоволені “, – розповідає менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Євген Драчев.

Як відомо, історична драма “Захар Беркут”, знята по мотивах повісті Івана Франка “Захар Беркут”, події у якій розгортаються в 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою прийшла в українські Карпати, все руйнуючи на своєму шляху. Режисерами стрічки стали Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн. А не сподіванкою кінострічки стали голлівудські актори Роберт Патрік і Томмі Фленаган – у головних ролях Захара Беркута і Тугара Вовка, крім того Поппі Дрейтон зіграла роль Мирослави.

Проєкт стрічки “Захар Беркут” став одним із переможців дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 29 млн 837 тис. 42 грн. Загальна вартість виробництва фільму становить 113 млн 200 тис. грн. Партнер та консультант фільму – Міжнародний фонд Івана Франка.

, , , , переглядів: 876

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *