Українці обирають найкращу музику для бігу: кожен може номінувати улюблену пісню

Збір коштів на потреби армії України
14.05.2021

Українці обирають найкращу музику для бігу: кожен може номінувати улюблену пісню

В Україні стартувала щорічна музична премія Nova poshta Running Music Awards 2021. За звання переможця будуть змагатися пісні українських виконавців, що найкраще підходять для бігу і занять спортом. Наразі триває всеукраїнська онлайн-номінація: кожен охочий може запропонувати улюблений трек до участі у премії. Для цього потрібно вказати назву і виконавця композиції на сайті https://novaposhta.ua/runningmusicawards/.

«Торішня премія показала прагнення українців не лише вести здоровий спосіб життя, а й підтримувати українську музику. Тоді було номіновано понад 1000 треків, а серед тих, хто пропонував улюблені пісні, 60% бігають регулярно, — говорить Інна Поперешнюк, організаторка премії, співзасновниця Нової пошти, амбасадорка New Run. — Цієї весни ідея не втрачає актуальності, адже карантин уже понад рік залишається випробуванням і для музикантів, і для бігунів. Перші не можуть побачити повні зали, другі — взяти участь у весняних забігах Нової пошти, поки жорсткі карантинні обмеження не будуть скасовані».

Nova poshta Running Music Awards 2021 пройде у три етапи. На першому кожен охочий зможе номінувати свої улюблені пісні на сайті премії, а організатори відберуть 30 найпопулярніших. На другому етапі 10 марафонців та ультрамарафонців з усього світу шляхом голосування визначать топ-10 найбільш драйвових треків для бігу. Ця десятка композицій потрапить у фінал премії, що відбудеться у Києві на НСК «Олімпійський».

«Ми, журі премії, зберемося на стадіоні та разом пробіжимо десять кіл — по одному на кожен трек у фіналі. Після кожного кола голосуватимемо і в реальному часі будемо бачити, яка композиція виривається вперед, —  коментує Марічка Падалко, член журі Nova poshta Running Music Awards, марафонка й телеведуча. — Неважливо, хто виконавець і в якому жанрі композиція, головне — енергія і драйв, які дарує музика під час бігу. Пісня, що збере найбільше голосів журі, стане своєрідним гімном нового бігового сезону Нової пошти та пролунає на старті фінального марафону».

Серед членів журі Nova poshta Running Music Awards 2021 також будуть Максим Кривенко, співзасновник New Run і марафонець, Тетяна Воротіліна, блогерка і рекордсменка України в подоланні марафону на протезі, телеведучі Марічка Падалко та Валентина Хамайко. Серед номінацій: найкращий український трек для бігу, приз глядацьких симпатій та спеціальний «секретний» приз від партнерів проєкту.

Вперше Nova poshta Running Music Awards відбулася навесні-влітку 2020 року. З-поміж десятьох номінантів премії, серед яких були треки лише українських виконавців, експертне журі обрало переможців у чотирьох номінаціях. Послухати десятку пісень-фіналістів Nova poshta Running Music Awards 2020 можна в офіційному плейлисті премії за посиланням https://music.youtube.com/playlist?list=PLK8DQywprB3LBQP7pqYhksS1RjfeyDAr4

Цього року бігові старти Нової пошти відбудуться в адаптивному офлайн-форматі з дотриманням усіх карантинних норм. Забіги пройдуть у Запоріжжі, Сумах, Черкасах, Миколаєві, Хмельницькому та Одесі, коли міста-учасники перейдуть до зеленої або жовтої карантинних зон. Серед заходів безпеки: старт групами, чіп-система для реєстрації результатів, температурний скринінг, масковий режим, засоби дезінфекції та соціальна дистанція між бігунами. Зареєструватися на забіги можна за посиланням.

* «Нова пошта марафон» і «Нова пошта напівмарафон» — бігові змагання, які щороку проводить Нова пошта спільно з NewRun. Їхня місія — популяризувати здоровий спосіб життя і розвивати бігову культуру. З кожним роком проєкт розширює географію і залучає до участі бігунів не лише з України, а й з-за кордону.

переглядів: 674

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *