Українці, які полюбляють швидку їзду, можуть залишитися без посвідчення водія

Збір коштів на потреби армії України
26.10.2021

Українці, які полюбляють швидку їзду, можуть залишитися без посвідчення водія

Українським водіям готують нові штрафи за перевищення швидкості. Відповідний законопроєкт був зареєстрований у Верховній Раді.

У  новому законопроєкті № 6214 депутати пропонують посилити штрафи та покарання за порушення правил дорожнього руху.

За законодавством України, за перевищення швидкості руху транспортних засобів більш ніж на 50 км/на годину зараз тягне за собою накладення штрафу – у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Зараз ця сума становить 1700 гривень.

Що пропонують депутати

  • За перевищення швидкості в населених пунктах понад 30 км/на годину пропонується ввести штраф у розмірі 1700 гривень.
  • За перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах більш ніж на 50 км/на годину у водіїв пропонують забирати права керування транспортними засобами на термін від 3 до 6 місяців.
  • За перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортного засобу в населених пунктах більш ніж на 70 км/на годину пропонують позбавляти права керування транспортними засобами на термін від 6 до 12 місяців.

Як вказують народні депутати в пояснювальній записці, ця ініціатива – вимушене реагування на смертність і травматизм на дорогах України через перевищення швидкості. Перевищення безпечної швидкості руху є головною причиною дорожньо – транспортного травматизму-34% від усіх ДТП.

Законопроєкт на цей момент знаходиться на розгляді.

переглядів: 469

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *