Українці зможуть літати в Європу в середині літа

Збір коштів на потреби армії України
08.04.2021

Українцям розповіли, коли вони спокійно зможуть літати до Європи

Швидше за все це буде не раніше середини літа. Але для цього є умова. Про це повідомив “Європейській правді” президент Литви Гітанас Науседа.

 

За словами глави Литви, кордони Європи повинні відкритися з літа, але пандемія може внести свої зміни. Нині країни ЄС переживають третю хвилю COVID-19.

“Неможливо передбачити, як буде розвиватися пандемія за два-три місяці. Як ви знаєте, обмеження на некритичні поїздки в ЄС з інших країн були накладені з очевидних причин. Зараз це — насамперед третя хвиля епідемії в ЄС”, – зазначив Науседа.

Обмеження влітку будуть залежати від багатьох факторів. Польоти українців будуть залежати від швидкості вакцинації в країні. Якщо мало людей будуть вакциновані – це може стати суттєвою перепоною для подорожей.

“Зараз всі держави поспішають проводити вакцинацію, і Литва, так само як і в цілому ЄС, має амбітну мету вакцинувати 70% дорослого населення до середини літа. Тоді кордон можуть відкритися, але це буде залежати також від вакцинації в інших державах, наприклад в Україні. І це в принципі може бути перешкодою”, – розповів президент Литви.

 

, , , переглядів: 693

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *