Україну назвали найдоступнішою країною для подорожей на авто та другою другою з найкращих в Європі для туристів

Збір коштів на потреби армії України
17.06.2021

Найдоступніша країна для подорожей на авто – Україна. І водночас друга в рейтингу в категорії “Найкращі країни для піших підйомів в гору” – із середнім набором висоти 1220 метрів.

За інформацією Momondo, Україна очолила рейтинг туристичної пошукової системи. Зазначається, що в процесі дослідження було проаналізовано 31 країну Європи за шістьма категоріями: погода, безпека та інфраструктура, ціни, трафік і навколишнє середовище, прокат авто, природа та пам’ятки. Загалом, рейтинг було складено на основі 17 різних факторів.

Так, Україна посіла перше місце в рейтингу країн з найдоступнішими цінами. Виявилося, що в Україні доступні ціни на паливо, житло і парковку. У цій категорії слідом за Україною йде Литва, Росія, Польща і Румунія.

Водночас варто зазначити, що наша країна має найвищий показник завантаженості доріг – 44%. Для порівняння, найменшим цей показник є в Португалії та Словенії – по 17%. Також в Україні найнижчий показник якості доріг – 2,4, тоді як найкраща за ним країна – Шейцарія має 6,3 (де 1 – це низька, а 7 висока).

Загалом, найкращою країною для автомобільної поїздки в Європі стала Португалія, яка отримала високі оцінки за якість доріг, привабливість природи та кількість пам’яток, а також ціни на оренду авто та майже відсутність заторів на дорозі. Другою стала Іспанія. А третє місце дісталося Люксембургу завдяки його дивовижній природі та визначним пам’яткам. Також там прийнятні ціни на прокат авто, проживання і пальне, безкоштовні дороги.

Щодо рейтингу кращих і гірших країн для підйомів в гору в Європі, то його склала компанія SaveOnEnergy. Тут Україна поступилася першим місцем Ліхтенштейну.

Україна потрапила в список найкращих країн Європи для туризму

Крім того, Україна на другому місці за найтривалішим прогулянкам в горах. Так середня довжина пішохідних маршрутів в Карпатах становить 23 682 метри. Тут перше місце також за Ліхтенштейном.

Україна потрапила в список найкращих країн Європи для туризму

Варто зазначити, що в загальному рейтингу кращих країн Європи для піших прогулянок в горах Україна, на жаль, не потрапила в топ-10. Більш того, ми в списку найгірших країн – на 6 місці.

Вся річ у тім, що в загальному рейтингу також враховується інфраструктура, різноманітність маршруту і пейзажу, складність сходження і т.д.

Загальний рейтинг очолили Ірландія, Ісландія і Великобританія, хоча вони і поступаються Україні за довжиною маршрутів і набору висоти.

Україна потрапила в список найкращих країн Європи для туризму

Загальний рейтинг кращих країн Європи для піших прогулянок в горах (інфографіка: saveonenergy.com)

 

, , переглядів: 888

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *