Уляна Супрун розповіла, як подолати стрес і стати щасливішими

Збір коштів на потреби армії України
20.08.2018

Уляна Супрун розповіла, як подолати стрес і стати щасливішими

Стресових ситуацій складно уникнути, але можна значно зменшити їх масштабність і знизити ступінь впливу.

Керівник МОЗ Уляна Супрун розповіла, як важливо захищати свій організм від стресу, активно борючись з ним. Якщо людина тривалий час перебуває у стресовому стані, то в організмі відбувається ряд змін, які проявляються у вигляді прискореного серцебиття, підвищення рівня глюкози в крові і навіть розширення зіниць. Якщо не вжити заходів, то до перелічених нездужань додається хронічна втома, неспокійний сон, переїдання і навіть загострення шкідливих звичок (куріння і алкоголь). Як протистояти стресу в пікові періоди, коли гормон кортизол переступає дозволені межі, розповіла Уляна Супрун.

Результат пошуку зображень за запитом "уляна супрун"

Дотримуйся розпорядку дня

Старайся лягати спати і прокидатися в однаковий час. Щоб поліпшити якість сну, не користуйтеся електронними пристроями, уникайте переїдання, вживання кофеїну та алкоголю перед сном.

Знайди надійне плече поряд

Шукай підтримку. Близькі та рідні, які розуміють ваш стан, можуть допомогти розмовою або впоратися з побутовими завданнями.

Веди активний спосіб життя

Будь фізично активною. При заняттях спортом виділяються ендорфіни, серотонін, дофамін і ендоканабіоноїди — з’єднання, які дарують нам радість, задоволення й ейфорію.

Пов’язане зображення

Харчуйся правильно

Не пропускай прийоми їжі, але при цьому і не переїдай. Вчені радять обов’язково споживати жирну рибу, горіхи, яйця, злаки і багато свіжих овочів. Щоб протистояти стресу не потрібно винаходити нічого нового. Досить дотримуватися засад здорового способу життя, стресові ситуації самі будуть обходити тебе стороною.

, , переглядів: 1 188

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *