Усміхайтеся частіше – це корисно

Збір коштів на потреби армії України
27.06.2021

Усмішка, як і гарний настрій у цілому, позитивно впливає на здоров’я. Чим частіше люди усміхаються, тим рідше вони стикаються з певними проблемами.Посмішка на фотографії робить людину старшою: дослідження » Новини  Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»

 До вашої уваги 7 причин усміхатися частіше. Ними поділився портал Bring Spring.

1. Підвищення настрою. Завдяки усмішці у крові з’являються ендорфіни, що підвищують рівень щастя. Усмішка підвищує приплив позитивних думок.

2. Знеболення. Позитивний сміх може знеболювати. Це відбувається в тому числі й завдяки згаданим вище ендорфінам. Сміх – відмінні ліки, адже він дозволяє організму виробляти власне знеболювальне, що не має яких-небудь побічних ефектів.

3. Зниження тиску. У це складно повірити, але усмішка знижує артеріальний тиск. Спочатку сміх призводить до збільшення частоти серцевих скорочень і споживання кисню, але за цим слідує період м’язової релаксації, скорочення пульсу та зниження артеріального тиску.

4. Зміцнення імунітету. Усмішка допомагає зміцнити імунну систему, як показують дослідження. Це пов’язано зі здатністю сміху підвищувати обсяг імунних клітин і антитіл, які борються з інфекціями.

5. Зменшення рівня стресу. Усмішка або сміх активують і знімають стресові реакції. Коли під час дослідження люди стикалися зі стресовими ситуаціями, то усміхнені добровольці демонстрували нижчу частоту серцевих скорочень у порівнянні з тими, хто не усміхався.Вчені з'ясували, чи здатна награна посмішка підняти настрій -  Korrespondent.net

6. Поліпшення стосунків. Дослідники з’ясували, що усміхнені люди сприймаються оточуючими, як приємніші та симпатичніші. А через це збільшується ймовірність побудувати хороші стосунки.

7. Омолодження. Усмішка, звичайно, не може зробити обличчя біологічно молодшим і навіть породжує зморшки на кінчиках губ і очей. Але регулярна усмішка створює дуже стійку ілюзія того, що ви виглядаєте молодшими. Про це свідчать різні експерименти, під час яких люди оцінювали вік інших осіб по фотографіях. Зображені з усмішками на обличчі сприймалися молодшими.

Усміхайтеся і будьте здоровими. А ще пам’ятайте про те, що усмішка здатна відчинити двері, а також розтопити навіть найбільш крижане серце.

 

переглядів: 884

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *