В елітному рівненському ресторані людей обслуговують п’яні офіціанти?

Збір коштів на потреби армії України
23.02.2017

В елітному рівненському ресторані людей обслуговують п’яні офіціанти?

У спільноті «ВИЛКА – книга по закладах відпочинку Рівного» знову з’явився розчарований відгук від рівнян. Цього разу мова про ресторан у центрі міста – «Blues and Jazz». Рівняни стверджують, що офіціант і адміністратор закладу обслуговували їх у нетверезому стані.

Читайте також: Рівнянка про студентське кафе: «Нікому не раджу ту забігайлівку з офіціантками-брехухами»

Публікуємо анонімний текст відгуку рівнян повністю:

«19 лютого з друзями завітали в ресторан «Blues and Jazz», що знаходиться в центрі міста. Обслуговував нас офіціант Віктор. запам`ятали, бо одного з наших друзів, який був з нами, теж звуть Віктором. Привітний, уважний, гарно приймав замовлення, жартував, все сподобалося, якби не одне «але». Від цього офіціанта явно було чути запах перегару, офіціант був трохи п`яний. Мабуть тому і жартував.

Вирішили запитати в адміністратора чи це нормально, що офіціанти працюють в такому вигляді. Адміністратора чекали довго, чи вона була зайнята, чи її не було на робочому місці. Коли нарешті дочекалися адміністратора Юлію, то були, м`яко, кажучи шоковані. Ми з друзями переглянулися мовчки між собою і зрозуміли один одного без слів. Адміністратор була не те що трохи випивша, вона була реально п`яна. Язик трохи заплітався, чути було по розмові, обличчя червоне, ніби щойно з морозу прийшла, запах при розмові такий, що аж апетит пропав від її перегару. 

Виясняти в неї, чого офіціанти працюють випившими, ми не стали. Бо, про що говорити з людиною, яка сама дозволяє собі в робочий час бухати. Ну скажіть, невже це нормально для закладу такого високого рівня? Хочеться тобі випити – пий після робочого дня скільки влізе.

Останній раз були там з друзями. Обурені до неможливості. Куди дивляться власники, набираючи такий неадекватний персонал, незрозуміло. Адміністратор навпаки має контролювати офіціантів і слідкувати, щоб клієнти були задоволені відпочинком. А що може проконтролювати п`яний адміністратор? Хіба що таких же п`яних відвідувачів, як і вона сама?»

 

, , , , , переглядів: 548

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *