В Instagram Stories стала доступна GIF-анімація

Збір коштів на потреби армії України
25.01.2018

В Instagram Stories стала доступна GIF-анімація

Instagram порадував користувачів ще однією нової функцією. Тепер любителям Stories доступна GIF-анімація.
Спеціальні GIF-стікери після оновлення програми з’являться в меню, в однойменній вкладці. Через систему пошуку користувач зможе швидко знайти зображення, яке ідеально підходить до його «історії». Також можна скористатися сортуванням по групах: Аксесуари, Ефекти, Peekers, Word Art. Функція працює в мобільній версії Instagram на пристроях з ОС Android і iOS.

Гіфки вміщені у розділі вибору стікерів під час завантаження “історії”. Пошук синхронізований з сервісом Giphy, що дозволяє шукати стікери з будь-яких запитів.

Відзначається, що в розділі «Аксесуари» вміщені будь-які вуха і капелюхи, щоб розташувати їх на обличчі, а в розділі «Ефект» – іскри, конфеті та блискітки. В Word Art доступні привітання і різні емоції, а також в Peekers – гіфки, які з’являються і зникають.

Розробники додали, що в найближчому майбутньому буде можливо завантажувати фото і відео будь-якого розміру, не втрачаючи частини зображення при публікації історії. Раніше функція перегляду Stories з’явилася в мобільних браузерах.

переглядів: 822

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *