В Катеринівській церкві міста Чернігова замироточило багато ікон

Збір коштів на потреби армії України
21.03.2022

В Катеринівській церкві міста Чернігова замироточило багато ікон

У Чернігові Господь являє чудо! На 26-й ранок війни в Катерининській церкві у Чернігові замироточили багато ікон. Це підтвердив настоятель храму, секретар єпархіального управління отец Роман Кіник.

Щоправда, він дивується, чому зараз цьому надають такого виняткового значення, адже ікона св. Меркурія Бригинського на його раці мироточить уже три місяці.
А зараз краплі мира з’явилися на Троїцько-Іллінській іконі, на копії Дубенської ікони (навіть на літографії, тобто на папері – така іконка у вівтарі) і на іконі Вифлеємської Божої Матері. До речі, це єдина ікона, на якій Мати Божа посміхається.
Тож ці знаки треба розцінювати, як добрі знаки, як свідчення, що Бог з нами – каже отець Роман, який не покидає ні свого храму, ні своєї пастви.
В єпархіальному управлінні є домова церква святого Феодосія Чернігівського, де ікони намальовані на звичайному ДСП – вони також мироточать, як, скажімо, ікона святого Антонія Печерського.
«Краплі пахучого мира виступили на очах і губах святого – уточнює отец Роман. …І ранок таки прийшов на зранену Україну, і наступив 26 день Широкої української війни. І дивувався Господь нації, яка ставала Божою силою порятування світу – такого недосконалого, але такого прекрасного світу.»

 

переглядів: 555

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *