В світі з`явиться місто Близнюків. ФОТО

Збір коштів на потреби армії України
21.04.2015

В світі з`явиться місто Близнюків. ФОТО

 

Коли у боснійців Недзіба і Еміри Вучеліч народилися близнюки прямо в розпал війни в Югославії, то щасливим батькам було найважче купити відповідну дитячу коляску. Їх рідне місто Бузім був оточений воюючими арміями. Подружжя хотіли взяти коляску у сусідів, але виявилося, що вони вже віддали її іншій родині з близнюками.

Близнецы

Коли Недзіб та Еміра прийшли в цю сім`ю, то з`ясувалося, що і цього разу коляска пішла черговий парі з близнюками. Тільки тоді Недзіб усвідомив, як багато близнюків проживає в його маленькому містечку. І сьогодні цей колишній учитель вважається головним ініціатором кампанії, метою якої є проголошення Бузім Містом близнюків.

Близнецы

Розслідуючи цей феномен, він виявив, що 1992-95 роках, під час війни, в місті народилася 21 пара близнюків на 20 тисяч жителів, що значно перевищує середньостатистичні показники. Їх може бути навіть ще більше, якщо врахувати рівень міграції населення через бідність і безробіття. Місцева влада підтримують ініціативу, сподіваюся, що вона приверне додаткову кількість туристів на північний захід країни, де є вельми красиві пейзажі, а більшість населення живе за рахунок збору малини і каштанів.

Близнецы

Безробітний батько 17-місячних двійнят хлопчиків Кемаль Діздаревіч каже, що в його родині близнюки народжувалися неодноразово. “Може бути, вони будуть спортсменами, – міркує щасливий батько. – Я був би радий, що вони обрали для себе будь-яку кар`єру, крім політичної”.

Дивись також:

Ось так нас дивує природа

Реакція інтернету на бій Усика з російським боксером

Ідея як одягатися по погоді

, переглядів: 1 013

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *