В Україні упав Ленін. Останній? (+ФОТО, ВІДЕО)

Збір коштів на потреби армії України
24.10.2016

В Україні упав Ленін. Останній? (+ФОТО, ВІДЕО)

 

Цілком можливо, що ленінопад успішно завершився.

На Чернігівщині у місті Новоград-Сіверський демонтували останній на підконтрольній території України пам’ятник Леніну. Ілліч там протримався аж два з половиною роки від початку ленінопаду в Україні. Останній монумент Леніну упав завдяки старанням місцевих активістів.
 

Поваленого Ілліча відправили на зберігання, адже його планують продати. Якщо пам’ятник Леніна ніхто не захоче купувати, то Володимира Ілліча переплавлять, адже у ньому більше 4 тонн кольорових металів.

За повідомленням Еспресо ТВ.

Як падав Ленін дивіться в сюжеті Телевізійної Служби Новин телеканалу 1+1:
 

Відео належить ТСН, 1+1.

Як повідомляє ТСН телеканалу 1+1, Леніна хотіли продати за кордон. За нього хотіли виручити мільйон гривень. 5-ти метровий монумент підфарбували для кращого товарного вигляду та покупців не знайшлося. Монумент, як повідомляє ТСН, хотіли демонтувати активісти, але не встигли — мер міста Новоград-Сіверський найняв техніку і демонтував його сам.


  Фото з:http://espreso.tv

5-метровий бронзовий пам`ятник хотіли мільйон гривень, але реальних покупців не знайшлося. Аби надати Леніну товарного вигляду, його ще й підфарбували за бюджетний кошт. Молодь Чернігівщини готова була сама звалити пам’ятник. Але мер Новгород-Сіверського Олег Бондаренко поспіхом найняв техніку, і демонтували пам’ятник до приїзду активістів.

 

Головне фото з DT.UA


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 Тепер українці зможуть літати і з Samsung Galaxy Note 7

Неймовірна собака, яка вселяє в людей віру у краще

В Росії ветеринара жорстоко побили мертвою кицькою

 

, , , переглядів: 622

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *