В Україні створили “Квіткову мапу”, яка допоможе обрати найцікавіші заходи до Дня Незалежності

Збір коштів на потреби армії України
04.08.2021

В Україні створили “Квіткову мапу”, яка допоможе обрати найцікавіші заходи до Дня Незалежності

До Дня Незалежності в країні відбудеться понад 300 подій в усіх куточках країни. Для того, аби люди отримали доступ до інформації про всі події, Міністерство культури та інформаційної політики систематизувало їх на Цифровій мапі подій до Дня Незалежності.

Ця платформа дозволить кожному українцю обрати подію на свій смак з будь-якого куточку України та відсвяткувати День Незалежності разом з усією країною.

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко прокоментував: «Аби структурувати той масштаб заходів, які проводитимуться до 30-річчя Незалежності, було створено Цифрову мапу подій. Адже щоб з кількох сотень заходів, які ми реалізуватимемо з ОДА, обрати собі декілька до вподоби, треба справді мати витримку. Саме мапа подій і спрощує цю задачу: збираючи інформацію про кожен з них в одному місці».

Цифрова мапа подій є національною єдиною платформою, що показуватиме події, які присвячені Дню Незалежності. Проєкт охоплює всі області України.

Відомо, що на мапі кожна область має свою унікальну квітку, яка має символічне значення. Натиснувши на квітку за посиланням https://ukraine30.mkip.gov.ua/ користувачі зможуть побачити події до Дня Незалежності, які відбуваються в тій чи іншій області.

Важливо, що в інтерактивному форматі відображатиметься місце, час та дата подій з розгорнутою інформацією про саму подію. Мапа також містить зручний функціонал пошуку за локацією та датою і посилання на соціальні мережі та інші зовнішні ресурси.

Завдяки Цифровій мапі користувач матиме змогу переглянути всю інформацію про події в конкретному місці та зможе спланувати відвідання.

, переглядів: 772

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *