В які дні у травні краще робити косметичні процедури?

Збір коштів на потреби армії України
29.04.2021

 

Косметичні процедури по фазах Місяця в травні 2021

Сприятливі дні для косметичних процедур за місячним календарем на травень 2021 року розраховуються з урахуванням фази Місяця і його положення щодо інших небесних тіл.


При цьому вдалі дні можуть бути як в період зростаючого Місяця, так і спадного. Однак є тонкощі: в кожну з місячних фаз астрологи рекомендують робити певні косметичні процедури і відмовлятися від інших.

  • 1-10, 27-31 травня — спадний Місяць. У цей період астрологи радять зосередитися на тому, щоб позбавлятися від зайвого. Наприклад, можна активніше займатися спортом, сходити на депіляцію. Ці дні підходять для видалення натоптишів.

  • 12-25 травня — зростаючий Місяць. Організм буде сприйнятливий до омолоджуючих процедур. Можна активно користуватися різними засобами для харчування або зволоження шкіри, робити домашні маски для обличчя.

Рекомендується перенести косметичні процедури, якщо вони призначені на 11 або 26 травня. У дні молодика і повного місяця краще не відвідувати косметологічний кабінет.

Сприятливі дні для косметичних процедур в травні 2021

Найбільш вдалі дні для того, щоб сходити в салон краси, припадають на 2, 16, 21, 28, 30 травня. Думаючи, коли краще робити косметичні процедури за місячним календарем в травні 2021 року, обов’язково зверніть увагу на ці дати.

Можна записуватися на манікюр, педикюр, покриття гель-лаком. У ці найсприятливіші дні травня вітаються стрижка і фарбування волосся, при цьому можна сміливо експериментувати і вибирати незвичайні ідеї.Також до сприятливих днів астрологи відносять 4 і 14 травня. У ці дні можна розраховувати на відмінний ефект від Догляду косметичних процедур.


Не рекомендується записуватися до майстрів на 19 і 26 числа місяця. Ці дати за місячним календарем краси на травень 2021 року вважаються невдалими днями.

переглядів: 1 166

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *