В Єгипетських готелях введуть українську мову – відпочивати буде зручніше

Збір коштів на потреби армії України
01.07.2021

Українська мова стала обов’язковою для єгипетських готелів, де мешкають мандрівники з України.

 

Про це заявив міністр туризму та старожитностей Єгипту Халед Аль-Анані під час прес-конференції з українськими журналістами в Каїрі, пише Рубрика.

Уряд дав розпорядження працівникам туристичної галузі, аби українською, наприклад, дублювати інформаційні матеріали в готелях. Також Єгипет зацікавлений в українськомовному персоналі. І вже незабаром запрацює туристична гаряча лінія, де теж використовуватимуть українську, пообіцяли в єгипетському уряді.

 

“Я був в Україні з офіційним візитом. І це було перше прохання, яке я отримав. Туристи люблять, коли вони отримують послуги українською мовою в готелях, до яких приїздять. Після мого повернення ми попросили готелі використовувати українську всюди, де це можливо. Зараз також Єгипетська агенція з промоції туризму робить гарячу лінію для мандрівників, де буде українська мова. І вона запрацює дуже скоро. Українці зможуть телефонувати і спілкуватися рідною мовою вже незабаром”, – повідомив міністр туризму та старожитностей Єгипту Халед аль-Анані.

 

Також у всіх нових та оновлених музеях Єгипту будуть українські аудіогіди.

 

“Я запитав в українського посольства варіант оформлення аудіогіда через QR-код, який можна буде завантажувати та прослуховувати”, – повідомив Аль-Анані.

 

Міністр повідомив, що минулого року відкрили нові історичні музеї в найпопулярніших місцях відпочинку українців – Шарм-ель-Шейху та Хургаді, а цього – Музей єгипетської цивілізації в Каїрі. В найближчих планах – створення 20 нових, плюс щорічне оновлення 20 % наявних музеїв. Усі вони матимуть українські аудіогіди.

, , , , переглядів: 781

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *