Вакарчук презентував “останню” пісню, ви маєте її почути

Збір коштів на потреби армії України
22.07.2019

Вакарчук презентував “останню” пісню, ви маєте її почути

Один з найпопулярніших гуртів українського шоу-бізнесу “Океан Ельзи” підкорив прихильників новою піснею із назвою “Човен”. Фронтмен колективу Святослав Вакарчук зізнався, що трек є дуже особливим.

Прем’єра нової композиції в мережі відбулась 11 липня. Всього за лічені години пісня “Човен” отримала чималу популярність: майже 15 тисяч людей прослухали трек, а сотні з них залишили захоплені відгуки під аудіозаписом “Океан Ельзи”. Нині, за якихось 10 днів, композицію на youtube прослухали майже 2 мільйони людей.

Сам Святослав Вакарчук зізнався, що трек є дуже особливим у його творчості, адже він написав його за кілька днів до свого дня народження. Для написання зворушливої композиції талановитому артисту знадобилось всього 30 хвилин.

Народилась вона в дуже короткий час, буквально за півгодини. Я сів за рояль і почала з’являтися не лише музика, а й відразу слова, що буває доволі не часто. Вперше я її заспівав під гітару друзям на своєму дні народженні, і натхненні тим, що їм сподобалось, ми з групою знайшли час в цей не простий період і записали її, – розповів Святослав Вакарчук.

У пісні лідер гурту “Океан Ельзи” не оминув увагою історії України, тому у фрагментах треку він символічно показує факти із життя українців. “Образ “лівий і правий берег”, коли з одного боку “цвітуть сади”, а з іншого “чужі сліди” для мене дуже вистраждана історія особисто”, – додав Святослав Вакарчук.

, , , переглядів: 1 379

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *