Вчені назвали 5 причин чоловічої невірності

Збір коштів на потреби армії України
28.10.2016

Вчені назвали 5 причин чоловічої невірності

Згідно зі статистикою, через зраду з боку чоловіка розпадається приблизно 60-70% сімей.

Нудьга

На думку фахівців, найчастіше чоловіки йдуть “наліво” через банальну нудьгу. Рутина та одноманітність сильно набридає сильній статі. Чоловіку хочеться, щоб в ліжку було хоч якесь розмаїття. Якщо цього не відбувається, то він, швидше за все, буде зраджувати.

Мало спілкування

Друга поширена проблема чоловічих зрад – дружина занадто мало уваги приділяє не собі, а саме чоловікові. Подружжю треба постійно отримувати емоційну віддачу один від одного. Якщо спілкування між ними немає, то виникає бажання знайти емоції на стороні.

Сварки та нерозуміння

Часто причиною зрад є напружена обстановка вдома. Між чоловіком і дружиною постійно відбуваються скандали, сварки та навіть бійки. Це показує, що потрібно вирішити важливі проблеми в стосунках і розібратися в тому, що не влаштовує вас один в одному.

Відсутність кохання

Бувають такі випадки, коли шлюб укладається з розрахунку або в ранньому віці за активної участі батьків. У кращому випадку подружжя звикне один до одного, але через деякий час чоловік може зустріти ту жінку, яку по-справжньому полюбить.

Переконання, що зрада – це нормально

Багато що залежить від того, як виховувався та ріс чоловік. Якщо батько регулярно зраджував матері, то існує ймовірність, що син зробить з дружиною те ж саме.

Джерело: healthinfo.ua

переглядів: 509

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *